Pohony garážových brán

Rýchle otváranie brány a väčší komfort vďaka inteligentnej technike

Kto už by rád vystupoval z auta v zlom počasí alebo uprostred noci iba na to, aby otvoril garáž. S pohonom garážovej brány Hörmann máte vždy „zelenú“, pretože Vašu garážovú bránu a bránu do dvora otvoríte rýchlo, komfortne a bezpečne prostredníctvom ručného vysielača z auta. S komfortným a rýchlym pohonom SupraMatic, cenovo výhodným pohonom ProMatic, ako aj ProMatic Akku, pohonom pre garáže bez elektrickej prípojky, ponúka Hörmann inovatívnu techniku pohonov.

Sériovo je u všetkých pohonov garážových brán k dispozícii certifikovaný rádiový systém BiSecur Hörmann. Tento sa vyznačuje obzvlášť bezpečným rádiovým spojením a je kompatibilný so všetkým pohonmi, rádiovými prijímačmi a prvkami obsluhy Hörmann. Pomocou BiSecur môžete takto ovládať nielen vašu garážovú bránu, ale aj vaše domové dvere Hörmann, vstupnú bránu alebo osvetlenie.

Pohony vjazdových brán

Maximálny komfort už pri vjazde

Až s diaľkovo ovládaným pohonom Hörmann sa Vaša vjazdová brána stane maximálne komfortnou, pretože tento presviedča osvedčenou technikou vo všetkých oblastiach. Vďaka pozvoľnému rozbehu a jemnému zastaveniu beží Vaša brána vždy ticho a rovnomerne. Rozpoznanie prekážky mimoriadne spoľahlivo chráni osoby a predmety a poskytuje Vám tým pocit bezpečia.

Praktické dodatočné funkcie ešte zvyšujú Váš komfort: napríklad funkcia automatického zatvorenia, ktorá zatvorí Vašu bránu po uplynutí Vami stanoveného času* alebo možnosť otvárať bránu iba čiastočne na prechod osôb. Pohony RotaMatic a VersaMatic je tiež možné zakúpiť s praktickým akumulátorom a voliteľným solárnym panelom.

* Pre túto funkciu je potrebná voliteľná svetelná závora.

Pohon pre interiérové dvere

Bezbariérové a komfortné bývanie

Pomocou pohonu dverí Hörmann PortaMatic otvoríte a zatvoríte Vaše drevené a oceľové vnútorné dvere celkom jednoducho automaticky prostredníctvom ručného vysielača alebo tlačidla. Či máte telesné obmedzenie alebo si jednoducho želáte viac komfortu? Táto technika Vám uľahčí všedný deň. Pohon dverí PortaMatic presviedča nielen množstvom funkcií a možností nastavenia, ale aj minimálnou spotrebou energie. Okrem toho je PortaMatic až o 25 % výhodnejší ako porovnateľné pohony dverí.

Nemeckou spoločnosťou pre gerontologickú techniku (GGT) bol pohon PortaMatic preskúšaný ako doteraz jediný pohon dverí a posúdený ako dobrý. Pohon tým spĺňa očakávania generácie 50 plus týkajúce sa komfortu, kvality a estetiky.