Domové a vstupné dvere

Vitajte doma

Objavte štyri vyhotovenia domových dverí od európskej jednotky. Každé z nich svojim spôsobom vyhovejú Vašim individuálnym požiadavkám na dobré domové dvere. Avšak jedno majú všetky spoločné: skutočnú značkovú kvalitu Hörmann!

Vchodové dvere do bytu

Vchodové dvere z ocele / hliníka v osvedčenej značkovej kvalite Hörmann

Vchodové dvere Hörmann Thermo65 a Thermo46 uľahčujú dobrý pocit. Pretože tieto kvalitatívne vysokohodnotné stavebné prvky presviedčajú dobrými hodnotami tepelnej izoláciespoľahlivým bezpečnostným vybavením, veľkým výberom motívov a atraktívnym pomerom cena-výkon

Interiérové dvere

Moderné a vysokohodnotné interiérové dvere pre každý štýl zariadenia

S interiérovými dverami Hörmann sa doslova a do písmena rozhodnete pre „dvere na celý život“. Pretože naše nekompromisné zabezpečenie kvality vám zaručí výrobok s dlhou životnosťou.

Či už klasické alebo moderné, biely lak alebo buk, so sklenenými prvkami alebo s aplikáciami z ušľachtilej ocele – Hörmann vám ponúka presne také interiérové dvere, ktoré sa hodia k vám a k vášmu zariadeniu.

Garážové vedľajšie dvere

Vzhľadovo rovnaké ako výklopné brány Berry, sekcionálne a rolovacie brány

Vedľajšie dvere sú vždy veľmi praktické na rýchle vytiahnutie predmetov z garáže bez toho, aby sa musela otvárať brána. Alebo keď druhé vozidlo parkuje pred bránou z dôvodu iba krátkeho vjazdu do garáže a zablokuje sa tým prístup do garáže.

K takmer každému motívu brány ponúka Hörmann vhodné vedľajšie dvere. Brána a dvere tak tvoria harmonický celok.